• TURISTICKÝ VÝCVIK ŠPORTOVÝCH TRIED

• Turistický výcvik športových tried ukončili piataci a šiestaci spolu. KVôli počasiu vymenili trasu na Vodopád Skok za Popradské pleso s návštevou Symbolického cintorína. Počasie nám prialo a až nakoniec po príchode na Štrbské pleso nám začalo pršať (akoby počasie smútilo, že končíme s turistickými výcvikmi).Všetci sme si to užili a tešíme sa na budúci rok. Pán učiteľ Laci Kralinsky

• TRIEDNE RANNÉ KRUHY

• Ranné kruhy sú nástrojom na zlepšenie vzťahov v triede, ako aj na zlepšenie sústredenia počas vyučovania. Na našej škole sme ich zaviedli na I. stupni v roku 2022 a tento školský rok sa stali súčasťou vyučovania aj na II. stupni. Ich úlohou je podporiť pohodu v triede, vytvárať bezpečené a láskavé prostredie, vytvárať v skupine atmosféru prijatia a dôvery, pestovať kvalitné vzťahy s rovesníkmi a dospelými. Dnes sme začali a tešíme sa na pondelkové rána každý týždeň.

• ÚČELOVÉ CVIČENIA

• Minulý týždeň mali naši žiaci účelové cvičenia zamerané na ochranu zdravia a správania sa v prírode, ale aj v rôznych situáciách. Nech sa páči, poďte sa pozrieť na foto :)

• CVIČNÁ EVAKUÁCIA ŠKOLY

• Dnes 5.9. vyhlásil prostredníctvom školského rozhlasu pán zástupca cvičnú evakuáciu školy. Išlo o preventívny nácvik protipožiarnej evakuácie na základe vopred pripravených plánov. Zámerom je zosúladiť evakuáciu školy tak, aby v prípade ozajstného nebezpečenstva bol postup všetkých evakuovaných čo najrýchlejší.

Treba poznať všetky riziká a možné dôsledky.

Aj keď nácvik dopadol výborne, prajeme si, aby k ozajstnej evakuácii v škole nikdy nedošlo.

• TURISTICKÝ VÝCVIK ŠPORTOVÝCH TRIED

• Žiaci športových tried začali školský rok turistickým výcvikom. 8.A-Š sa vybrala na Kozí kameň a 9.A-Š na Velické pleso. Počase im prialo a tie výhľady veru stáli za to 🥾🫡🌅

• Mobil riaditeľ: +421 911 305 053
          Mobil zástupcovňa: +421 948 990 834 (do 15.00h )