• EDUPAGE - ako na to

• Edupage - ako na to

• Najčastejšie kladené otázky ohľadom Edupage a jej najpoužívanejšie funkcie na našej škole...

• Navod_na_instalaciu_mobilnej_aplikacie_Edupage_pre_mobilne_telefony_so_systemom_Android.pdf
          • Ako sa prihlásiť do EduPage ako rodič s jedným alebo viacerými deťmi?
          • Rád by som ospravedlnil moje dieťa z vyučovania v dĺžke 1-5 dní (alebo aj len z niektorých hodín). Ako na to? Elektronická ospravedlnenka! Návod cez webNávod cez appku.
          • V prípade akýchkoľvek žiadostí - ospravedlnenie na viac ako 5 dní, oslobodenie z tel. výchovy a iné - použite modul Žiadosti . Táto žiadosť je schvaľovaná pani riaditeľkou.
          • Ako odhlásim obed? Všetci žiaci majú prihlásené obedy. V prípade, že chcete obed odhlásiť, postupujte podľa návodu. Obed je možné odhlásiť deň vopred do 14.00 . Viac info ohľadom obedov nájdete i v hlavnom menu - Šk.jedáleň
          • Potrebujem potvrdenie o návšteve školy. Ako na to? Potvrdenie si viete vygenerovať sami, návod tu. Niektoré úrady (špeciálne v Rakúsku) požadujú opečiatkované potvrdenie. V tomto prípade si prosím vygenerujte potvrdenie, vytlačte  a doneste ho pani triednej učiteľke, ktorá vám zabezpečí opečiatkovanie.
          • Na veľa školských akcií a aktivít prebieha prihlasovanie prostredníctvom Edupage cez Prihlasovanie.
          • Na konzultačné hodiny (konkrétny časový interval s učiteľom) sa prihlasuje cez Konzultačné hodiny. Konzultačné hodiny zväčša vypisuje triedny učiteľ a informuje o nich prostredníctvom Infolistov.
          • Návod na platby nájdete tu.
          • Edupage ponúka aj možnosť odosielania správ. Prostredníctvom správ často informuje vychovávateľ rodičov, kde sa trieda bude nachádzať poobede vonku. Písomnú komunikáciu uprednostňujeme mailovú (ak sa s triednou pani učiteľkou/vychovávateľkou nedohodnete inak) a telefonicky viete zastihnúť vychovávateľa na na tomto tel. čísle

Toto sú najčastejšie funkcie, ktoré budete zrejme využívať počas školského roka.

Keď si prezriete aplikáciu, objavíte veľa ďalších užitočných sekcií ako napr. v rámci "Vyučovania" nájdete: triednu knihuznámkysuplovaniedochádzku... ktoré sú už intuitívne.

Kompletný návod na Edupage nájdete tu.