Prihláška na štúdium na našej škole

Milí rodičia,

tešíme sa z priazne a dôvery, ktorú ste prejavili našej škole.

Túto prihlášku sme sa rozhodli vytvoriť vzhľadom na časové zaneprázdnenie rodičov. Prihlášku môžete vyplniť online doma alebo v práci. Údaje z nej budú zadané do informačného systému školy ( ASC - agenda). Výrazne sa tým skráti doba vybavenia zápisu. Vytlačená žiadosť bude pripravená v deň zápisu na podpis. Bez podpisu nie je žiadosť právoplatná.Dieťa je oficiálne zapísané až po vydaní rozhodnutia o prijatí dieťaťa na základné vzdelávanie.  Položky označené hviezdičkou sú povinné. Údaje vypíšte prosíme aj s diakritikou (mäkčene, dĺžne). Ak v dotazníku uvediete svoj email, odošleme Vám na uvedenú emailovú adresu potvrdenie, že sme údaje dostali v poriadku.V deň zápisu prosím upovedomte osobu, ktorá vás bude inštruovať pri zápise, že ste prihlášku vypísali on-line.

Poprosíme Vás v deň zápisu doniesť rodný list dieťaťa, Váš občiansky preukaz a 6 € na pracovné zošity do prvého ročníka. ĎAKUJEME.

Vyplnením a odoslaním online dotazníka beriete zodpovednosť za pravdivosť údajov a dávate súhlas so spracovaním uvedených údajov pre potreby školy v súlade so zákonom č. 428/2002 o osobných údajoch.

Vyplnenie prihlášky

Ak si želáte vyplniť prihlášku, kliknite:

Pozrieť stav / zmeniť prihlášku

Ak si želáte skontrolovať, tlačiť, prípadne zmeniť dávnejšie vyplnenú prihlášku, zadajte jej kód a zvoľte žiadanú funkciu.
Kód formulára:
   

Ďakujeme Vám za Vaše rozhodnutie.