2018/19
Krúžková činnosť v školskom roku 2018/2019 1.-4. ročník
Názov krúžku - vzdelávací
Vedúci
Deň
Čas
Roč.
Z každého rožka troška
Galušová
pondelok
12.30-14.00
1.-4.r.
Matematický krúžok T5
Ferjančeková
streda
12.45 – 14.15
4. B
Zahrajme sa s rozprávkou
Dratvová
štvrtok
13.00 – 14.30
2. roč.
Matematický – príprava na monitor
Lazarová
streda
13.15-14.45
4. Š
Počítačový – finančná gramotnosť
Lazarová
pondelok
13.00-14.30
3. roč.
Čitateľský krúžok
Lacková
štvrtok
13.35 – 15.05
4. Š
Hravá angličtina
Pitoňáková
Pon 12,30 – 13,15
Pia 13.10 – 13.55
3. – 4. roč
Názov krúžku -športový
Basketbal
Kralinský
utorok
14.15 – 15.30
1. – 4. r.
Futbal
Sabo
piatok
13.30 – 15.00
1. – 4. r.
Joga
Molnárová
pondelok
12.30- 14.00
1. – 4. r.
Hokejbal
Švagerko
pondelok
14.30-16.00
3.- 4. r.
Prehadzovaná
Spišák
streda
15.00-16.00
1. -4.r
Názov krúžku - iný
Počítačový
Olmos Justinianová
štvrtok
13.35-15.05
4. roč.
Spoločenské hry
Harajdová
Štvrtok, piatok
Po vyučovaní
1. D
Malá kuchárka
Molnárová
streda
12.30 - 14.00
3. – 4. r.
Spevácky – ľud. + moderné piesne
Bobríková
piatok
14.30 – 16.00
1. -4. r.
Krúžková činnosť v školskom roku 2018/2019 5.-9. ročník
Názov krúžku - vzdelávací
Vedúci
Deň
Čas
Roč.
Príprava na T9 SJL
Mendrošová
štvrtok
13.35 -14.15
9.r.
Príprava na T9 Sjl
Bachledová
streda
13.35 – 14.15
9.r
Príprava na T9 M
Mekelová
utorok
13.35 -14.15
9. r.
Príprava na T9 M
Timárová
utorok
13.35 – 14.15
9. r.
Doučovanie zo SJL
Justinianová
utorok
13.35-15.05
8. r.
Jazykový kvet- anglický jazyk
Brošková
pondelok
13.30-15.00
5.-9.r.
Historický
Kicová
Podľa dohody
5. – 9. r.
Názov krúžku - umelecký
Herecký krúžok
Justinianová
pondelok
13.30 – 15.00
5.-7.r
Televízne štúdio (foto, audiovizuálny, škol. TV, rozhlas)
Kostka
Podľa dohody
5. – 9. r.
Názov krúžku - športový
Basketbal
Ivan
Pondelok
štvrtok
16.00-17.30
17.15-18.45
5. – 9. r.
Florbal
Šikorský
streda
16.00-17.30
7. – 9.r.
Volejbal
Spišák
štvrtok
14.15-15.45
5. – 9.r.
Horolezecký
Vargová
štvrtok
15.00 – 17.00
5. – 9. r.
Futbal
Sabo
piatok
15.00 – 16.30
5. -8. r.
Florbal dievčatá
Karabínová
utorok
15.30 – 16.45
7. -9. r.
Netradičné športy
Karabínová
utorok
16.45 – 17.15
5. – 9. r.
Názov krúžku - iný
Geografický
Dubjelová
sobota
5.-8.r.
Spoznaj samu seba + šik. ruky
Vargová
streda
Podľa dohody
Utorok 13.35 – 14.15
6. r dievčatá
Turisticko - poznávací
Mekelová
sobota
5. – 9. r.
Zážitkovo-spoznávací
Šinály
streda
13.30 – 15.00
7. – 8. r.