• Pracovné ponuky

      • Voľné pracovné miesta v našej škole

      • V prípade záujmu nás prosím kontaktujte: Kontakt

      • Kuchárka

        • Úväzok:
          100 %, 6.45 - 14.45 hod, doba určitá /3 mesiace skúšobná doba/
          Dátum nástupu:
          podľa dohody
        • Požiadavky:
          Vzdelanie v odbore:
          výučný list - kuchár alebo absolvent hotelovej akadémie
          Náplň (druh) práce
          zabezpečenie prípravy a výdaj stravy pre stravníkov školskej jedálne podľa platných predpisov a noriem, dodržiavanie hygienických zásad prípravy a skladovania potravinových zásob, v spolupráci s ďalšími zodpovednými osobami podieľať sa na príprave jedálneho lístka
          Kontakt :
          Telefónne číslo : 0911305053
          e-mailová adresa : zssvit@zssvit.eu

    • Kontakty

      • Základná škola, Komenského 2, 059 21 Svit
      • Mobil riaditeľ: +421 911 305 053 Mobil zástupcovňa: +421 948 990 834 (do 15.00h ) Mobil ekonomické oddelenie: +421 903 061 163 (do 15.00 h) Mobil ŠKD: +421 911 519 179 Mobil ŠJ: +421 911 305 052
      • Komenského 2, Svit 05921 Slovakia
      • 17068975
      • 2020947753
    • Prihlásenie